Kurs stepowania dla zaawansowanych #1 [Płonące Podeszwy]

Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

Kurs stepowania dla zaawansowanych #1 [Płonące Podeszwy] to pierwsza seria modułu PŁONĄCE PODESZWY dla wszystkich, którzy stepują już co najmniej 5 lat, znają większość kroków (w tym tych wykonywanych w powietrzu np. pullback, pickup change oraz trzydźwiękowych jak np. shu-shufle, open third), potrafią szybko przyswajać nowe kombinacje i sprawnie łączyć kroki wykonywane w wysokiej i niskiej pozycji. Słyszą i potrafią nazywać poszczególne podziały rytmiczne szczególnie swingowe i jazzowe. Znają podstawy teorii muzyki. Swobodnie improwizują na określoną ilość taktów i z wykorzystaniem różnych breaków.

Moduł Płonące Podeszwy pozwoli zbliżyć się do poziomu profesjonalnego. Twoje improwizacje staną się sceniczne, a repertuar poszerzy się o niezwykle efektowne, szybkie i ciekawe choreografie. Stopy poznają zupełnie nowe ruchy i kroki. Nauczysz się ze swobodą wykonywać techniki powietrzne będące kombinacjami pickup-change i wing. Ten kurs jest jednym z wielu kroków w kierunku tego, aby nazwać siebie profesjonalnym steperem.

TRYB KURSU : PROGRAMOWY

Pierwsza seria modułu koncentruje się na wprowadzeniu w poziom zaawansowany, przećwiczeniu elementów, które są niezbędne do dalszej nauki, zaznajomieniu z nowym materiałem, ćwiczeniami technicznymi, wprawkami, krokami (heelffle), nowymi połączeniami, kombinacjami z wykorzystaniem nowych i „starych” kroków i choreografi. Mimo, że jest to wprowadzenie do nowego materiału, tempo stepowania i intensywność jest na wysokim poziomie.

Kurs wg. autorskiej metody i programu poprowadzi specjalnie dla Ciebie Dariusz Dudzik. Na kurs składają się cztery lekcje w formie nagrań wideo, których łączny czas to ok. 300 min.! Do tego materiały powtórkowe. Czas realizacji to w zależności od indywidualnych preferencji: od jednego do maksymalnie dwóch miesięcy.

UWAGA! Kurs prowadzony jest w TRYBIE PROGRAMOWYM (struktura lekcji odpowiada strukturze zajęć stacjonarnych, a w ramach zajęć poznasz rozgrzewkę, ćwiczenia techniczne, wprawki, kombinacje, ćwiczenie umuzykalniające, choreografie i improwizacje).

Zajęcia w ramach modułu PŁONĄCE PODESZWY należy realizować po kolei! Pominięcie treningu bądź modułu i przejście do kolejnego może skutkować trudnościami w przyswajaniu materiału i znacząco wpłynąć na efektywność treningu.

Show More

What Will You Learn?

 • Poznasz zaawansowane kroki
 • Poznasz zaawansowaną technikę
 • Poznasz nową choreografię
 • Nauczysz się wykonywać zróżnicowane kombinacje w szybkim tempie
 • Wzmocnisz drastycznie kondycję i pamięć
 • Zyskasz swobodę w krokach powietrznych
 • Ulepszysz swoją improwizację

Course Content

Płonące Podeszwy #1 Wprowadzenie

 • Lekcja 1.1 – Materiał, który musisz znać
  01:26:31
 • Lekcja 1.2 – Pullback & Pickup + rozćwiczamy podstawy
  01:26:31
 • Lekcja 1.3 – Kombinacje Heel-ffle
  01:17:45
 • Lekcja 1.4 – Choreografia
  01:17:42

Student Ratings & Reviews

No Review Yet
No Review Yet