O Kursie Stepowania

Więcej informacji dotyczących naszego kursu stepowania online

Kursy stanowią pełnowartościowy materiał odzwierciedlający niemal w 90% to czego uczą się uczniowie stacjonarnych zajęciach ze stepowania. Materiał jest przemyślany, ćwiczenia i poziom trudności mają charakter progresywny. Zastosowany został system powtórek, a nauka przebiega w optymalnym czasie gwarantującym długotrwałe przyswojenie treści. Jeżeli weźmiesz udział w kursie i zastosujesz się do wskazówek możesz mieć pewność, że z każdym treningiem nie tylko będziesz lepiej stepować, ale także będziesz w stanie czerpać więcej przyjemności ze stepowania. Sprawdź sam! Na początek w zupełności wystarczy kilka kursów wstępnych, które są udostępnione zupełnie za darmo! Jeżeli Ci się spodoba – zachęcamy do skorzystania z kolejnych, w ten sposób wspierasz rodzimych artystów, którzy robią to, czego jeszcze 10 lat temu tutaj nie było.

Nazywam się Dariusz Dudzik

Kiedy zaczynałem stepować nie tylko nie było w Polsce tylu szkół stepowania co teraz. Nie było również takich możliwości jakie dają nowoczesne technologie. Gdybym w tamtym czasie miał możliwość skorzystać z kursu online, aby realizować swoje marzenia – zrobiłbym to bez zastanowienia. Dlatego dziś sam przygotowuję projekt tego typu. Chciałbym, aby każdy bez względu na swoje miejsce zamieszkania i otoczenie mógł realizować marzenia – w tym przypadku te połączone z nauką stepowania. Ponadto staram się przygotowywać takie kursy stepowania, w jakich sam chciałbym uczestniczyć, gdybym miał możliwość cofnąć się w czasie i znowu być młodszym.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o Darku zajrzyjcie na jego oficjalną stronę: http://dudzikdariusz.pl

Kurs stepowania – dlaczego warto?

Co jest takiego szczególnego akurat w tym kursie online

Aktualnie dostępne na youtube materiały poświęcone nauce stepowania to zazwyczaj albo krótkie filmiki, które ni jak nie przekładają się na efekty albo chaotyczne materiały promocyjne nie pomagające w rozwoju w określonym kierunku. Często też przekazywana treść są niepoprawna pod kątem merytorycznym.

Kurs stepowania proponowane przez naszą platformę to specjalnie przygotowane pełnowartościowe materiały przygotowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie sceniczne i pedagogiczne.

  • Lekcje w zależności od kursu trwają od 30 min do 1,5 h.
  • Ilość godzin w całym kursie to od 4 do 12 godzin!!
  • Istnieje możliwość wykupienia tylko interesującego Cię zagadnienia w formi pojedyńczej lekcji
  • Do wyboru trzy poziomy zaawansowania (początkujący, średnio zaawansowany i eksperci) oraz kursy wstępne dla zupełnie poczatkujących
  • Korzystając z naszych kursów oferujemy pełne wsparcie instruktorskie

Na czym polega wsparcie instruktorskie

Decydując się na kurs otrzymujesz dostęp do specjalnego serwera, na którym możesz komunikować się z instruktorem i innymi kursantami. Możesz zadać pytanie, poprosić o radę, wskazówkę, czy dodatkowe ćwiczenie. Poza tym aby zapobiec tzw. zauczaniu się błędów i przyswoić tylko te dobre nawyki będziesz mieć możliwość wysyłania nagrań ze swoich ćwiczeń do instruktora aby ten wskazał co robisz dobrze, a co możesz jeszcze poprawić. Nauka zdalna jeszcze nigdy nie była tak pomocna!